Het nieuws van Harderwijk en Hierden

Kleinschalige bedrijfsunits in trek: waarom kopen voor steeds meer mkb'ers aantrekkelijk is

Steeds meer ondernemers in het mkb kiezen ervoor een bedrijfsunit te kopen in plaats van te huren. De reden is simpel: huurprijzen stijgen door jaarlijkse indexatie, terwijl de maandlasten van een gekochte unit grotendeels vastliggen. Daar komt bij dat een eigen pand vermogen opbouwt. Die trend is al jaren zichtbaar in de Randstad en schuift langzaam op richting regio's als de Veluwe.

Sunday Sessions No No Joe bij Walhalla in Harderwijk

Zondag is het eindelijk weer tijd voor de Sunday Sessions! Zondag 18 oktober komt No No Joe weer bij Walhalla spelen! De vorige keren brachten ze heerlijk weer mee, dus wie weet brengen ze deze zondag weer een beetje geluk.

KNA at the Movies

Op zaterdag 7 november neemt Fanfareorkest Kunst Na Arbeid je mee naar de wereld van de film. Tijdens KNA at the Movies klinkt muziek die onlosmakelijk verbonden is met het witte doek: herkenbaar, meeslepend en soms spectaculair. Voor deze bijzondere concertavond krijgt KNA gezelschap van verschillende gastartiesten

Agenda

In beeld