Eigenaar Vuldersbrink wil 2 uur gratis parkeren terug en daagt gemeente voor rechter
Door Harry Schipper – De gemeente Harderwijk is verwikkeld in een rechtszaak met eigenaar Future Properties Harderwijk BV van de Vuldersbrinkgarage.
Door Harry Schipper – De gemeente Harderwijk is verwikkeld in een rechtszaak met eigenaar Future Properties Harderwijk BV van de Vuldersbrinkgarage.
De EHBO-vereniging Harderwijk, die dit jaar 90 jaar bestaat, is de eerste les van dit jaar begonnen met de overhandiging van een speciale reanimatiepop. Hiervoor kwam Shileen Ligtelijn van de Rabobank naar de reanimatieles.
Een groepje leden van de Rotary Club Harderwijk zet zich in voor enkele instellingen in Harderwijk om een goede en smakelijke maaltijd te bereiden en uit te serveren.
Ploeger Logistics uit Harderwijk heeft donderdag de Linnaeusonderscheiding 2025 ontvangen. De prijs werd uitgereikt tijdens nieuwjaarsbijeenkomst De Ontmoeting in Van der Valk Hotel Harderwijk. Het was de 27e editie van de onderscheiding. Het evenement trok ruim 250 bezoekers, vooral ondernemers.
Ook dit jaar gaat een aantal teams vanuit Putten zich inspannen voor de Alpe d’HuZes, een sportief evenement waarbij zoveel mogelijk geld wordt ingezameld voor onderzoek naar kanker en naar verbetering van de kwaliteit van leven van mensen met kanker.
D66 Harderwijk heeft haar verkiezingsprogramma gepresenteerd tijdens een bijeenkomst voor leden in poppodium Estrado. Onder de titel ‘Het kan wél’ presenteert D66 een toekomstgericht plan voor Harderwijk en Hierden, gebaseerd op vijf doorbraken die nodig zijn om de stad vooruit te brengen.
In het tweede deel van deze competitie zijn de punten belangrijker dan het mooie voetbal. Dat bracht de wedstrijd tegen een strijdlustig VRC overduidelijk tot uiting.
Zondag 18 januari vond de eerste plaatsingswedstrijd individueel plaats in Zwolle. 5 turners van Olympia Harderwijk kwamen hier in actie.