
Brand in bijgebouw Harderwijk snel onder controle
In een bijgebouw aan de Piet Heinlaan in Harderwijk is maandagochtend rond 06.55 uur brand gebroken.
In een bijgebouw aan de Piet Heinlaan in Harderwijk is maandagochtend rond 06.55 uur brand gebroken.
Vanaf dinsdag 2 september beginnen de synchroonzwemmers van ZEW Ermelo weer met trainen. De jongste groep (7 t/m 12 jaar) trainen elke dinsdag en vrijdag van 18:00 tot 19:00 uur in het zwembad De Zanderij in Ermelo.
Cyberdreigingen nemen snel toe en juist het mkb is hier extra kwetsbaar voor. Een hack of datalek kan grote gevolgen hebben: van financiële schade tot reputatieverlies. Toch zijn veel ondernemers hier nog niet goed op voorbereid.
VVOG heeft zijn eerste bekerduel van de districtsbeker gewonnen . De uitwedstrijd ( bij competitiegenoot) Veensche Boys uit Nijkerkerveen werd met 1-2 over de streep getrokken.
De kop is eraf. De eerste schooldag na de zomervakantie is een paar uur oud. Ik had me zo voorgenomen om het dit jaar allemaal anders en beter te doen. Orde, ritme en structuur. Dat ging me redden. Geen ‘sorry, we zijn wat later’ berichtjes meer in de Parro-app. Gestroomlijnd, dat zouden we zijn. Een geoliede machine.
Op maandag 1 september viert bruidspaar Spijkerboer-Boeve hun 60 jarig huwelijk. Burgemeester Jeroen Joon bracht hen een felicitatiebezoek.
De volgende artikelen willen ze graag in week 36 in de kratten voor het aanvullen van de voorraad artikelen van de Voedselbank. Graag willen ze de volgende artikelen: pak yoghurtdrank halfvol, potje sandwich spread, pak houdbare melk, blikje vis en pakje bouillontabletten.
Op de Garderenseweg in Ermelo is vrijdagavond rond 23.50 uur een automobilist van de weg geraakt.