Het nieuws van Harderwijk en Hierden

Vrijheidslunch verbindt Harderwijkers en azc-bewoners

Door Marco Jansen - Het Comité 80 jaar Vrijheid organiseerde maandag 5 mei een Vrijheidslunch in het Bottermuseum. Zo’n 80 deelnemers genoten van de traditionele Hollandse tomatensoep en broodjes kaas, maar ook van allerlei buitenlandse lekkernijen klaargemaakt door een Syrische vrijwilliger.

Plantjesmarkt Groei&Bloei

Vrijwilligers van Groei & Bloei verkopen op 17 mei zelf gezaaide, verspeende, gestekte en opgekweekte plantjes/planten. Er is veel variatie. 

Cheque veiling uitgereikt aan Support Casper

De laatste veiling van VVOG heeft een mooi bedrag voor Support Casper opgeleverd. Onlangs heeft Antonio Vivas tijdens een business bijeenkomst van Support Casper in Hotel New York in Rotterdam namens de vereniging een mooie cheque mogen uitreiken.

Niels Rekveld versterkt JobTrans als senior recruitment consultant

Sinds dit jaar is Niels Rekveld onderdeel van het JobTrans-team. Met 18 jaar ervaring als vrachtwagenchauffeur en drie jaar als recruiter, brengt hij waardevolle praktijkkennis mee in zijn rol als recruitment consultant. Zijn missie? Kandidaten begeleiden naar de juiste plek in de transport- en logistieke sector.

In beeld