
Drie keer raak: nieuw werk van Marius van Dokkum vol humor en herkenning
In het Marius van Dokkum Museum zijn drie nieuwe schilderijen van Marius van Dokkum te zien: De mondhygiëniste, Ik zag twee peren… en ♬...nog 9 wachtenden voor u...♬.
In het Marius van Dokkum Museum zijn drie nieuwe schilderijen van Marius van Dokkum te zien: De mondhygiëniste, Ik zag twee peren… en ♬...nog 9 wachtenden voor u...♬.
Op zaterdag 22 november en zaterdag 29 november komt Sinterklaas langs in het speelparadijs van Harderwijk.
Wethouder Wilco Mazier heeft woensdagochtend 15 oktober de beker uitgereikt aan de leerlingen van basisschool Dominicus Savio. De school werd beloond omdat zij dit jaar de meeste vooruitgang had geboekt bij de jaarlijkse fietsenkeuring.
Een fysiotherapeut in loondienst heeft altijd zijn hond meegenomen naar zijn werk. Er zijn op de werklocatie zes andere werknemers die ook hun hond meenemen.
Op de kruising van de Knardijk met de Burgemeester de Meesterstraat in Harderwijk heeft dinsdagmiddag een aanrijding plaatsgevonden tussen twee bestelbusjes.
Het najaar breekt aan. Tijd om de werkhandschoenen aan te trekken, want dit is hét seizoen om nog een keer flink aan de slag te gaan in je tuin. Heggen een laatste snoeibeurt geven, gazons nog een keer op hun best trimmen, je terras en oprit een grondige opknapbeurt geven. De natuur neemt geen pauze, jij dus ook niet.
Ze hebben er hard voor gewerkt, de mannen en vrouwen van de Lionsboekenmarkt. Afgesproken was dat de opbrengst van de boekverkoop over de maanden augustus en september bestemd zou worden voor De Maretak.
Tijdens de vrijwilligersbedankavond van energiecoöperatie Endura op vrijdag 10 oktober zijn drie nieuwe energiecoaches officieel geïnstalleerd door wethouder Martijn Pijnenburg.