Sportpark VVOG is verboden terrein

Het niet toegestaan om buiten de verenigingsactiviteiten om gebruik te maken van onze velden. Dat is nu niet anders dan normaal. Er is nu wel een strenger beleid.

Als vereniging zullen we ook consequenties verbinden aan leden die - ondanks herhaaldelijk waarschuwingen - toch op de velden gaan voetballen. Er zijn genoeg plekken in Harderwijk om te voetballen maar tot nader bericht NIET op onze velden.

De controle is verscherpt omdat we vanaf vorige week dagelijks jongeren van de velden hebben moeten sturen. Zowel de afdeling Handhaving van de gemeente als de wijkagent controleren en zijn bevoegd om op basis van artikel 461 van het wetboek van strafrecht bekeuringen uit te delen. Het sportpark is verboden terrein en dat is ook aangegeven. Bij alle ingangen hangen de 'Verboden toegang'-bordjes.

Wij gaan er vanuit dat onze vrijwilligers niet als politieagent hoeven op treden en rekenen op de medewerking van zowel onze leden, ouders en niet-leden.