Het nieuws van Harderwijk en Hierden

Verzuimverzekering uitgelegd wat is wel en niet gedekt

Je hebt net een topkandidaat binnen en de agenda zit al vol, en dan meldt iemand zich ziek. Niet voor een dag, maar voor langere tijd. Dan komt de echte vraag op tafel: wat kost dit jou eigenlijk, en wie betaalt wat? Een verzuimverzekering kan veel gedoe en kosten opvangen, maar alleen als je snapt wat wel en niet onder de paraplu valt.

Verkenning Veluwelijn is gestart (fase 1)

Provincie Gelderland is gestart met een verkenning naar de Veluwelijn. Dit is de spoorlijn tussen Amersfoort en Zwolle. Onderdeel van de verkenning is de vraag of er 2 keer per uur intercity’s kunnen gaan rijden tussen Amersfoort (Schothorst), Nijkerk en Harderwijk.

Unitas verlengt contract hoofdtrainer Erik van Brenk

Door Marco Jansen - De technische commissie van Unitas is tevreden met de ontwikkeling van de selectie en de rol van de trainers. Het contract met hoofdtrainer Erik van Brenk wordt verlengd met één seizoen. Ook assistent-coach Jelmer van der Beek gaat nog een jaar door.

Nieuws van MataMata Gastrobar

MataMata GastroBar realiseerde zich onlangs dat het alweer 4 jaar geleden is dat we zijn gestart met een - voor Harderwijk - nieuw restaurantconcept: Pinxtos (Baskische tapas) en zelf gebrouwen ambachtelijk MataMata bier. De jaren zijn omgevlogen. 

Agenda

André Rieu’s 2025 Christmas Concert: Merry Christmas

André Rieu’s 2025 Christmas Concert: Merry Christmas

06 december 2025 tot 07 december 2925
Kok CinemaxX

RSG Slingerbos organiseert informatieavond voor groep 7 en 8

RSG Slingerbos organiseert informatieavond voor groep 7 en 8

28 januari 2026 tot 28 januari 2026
19:00 tot 21:00 uur
RSG Slingerbos

In beeld