Familieberichten: Tinie Poel - Karssen overleden
Donderdag 26 februari 2026 is Tinie Poel - Karssen overleden. Bekijk de rouwkaart.
Donderdag 26 februari 2026 is Tinie Poel - Karssen overleden. Bekijk de rouwkaart.
De ChristenUnie Harderwijk draagt Marcel Heldoorn voor als wethouderskandidaat voor de komende collegeperiode. Heldoorn is als ervaren raadslid geen onbekende in de Harderwijkse politiek.
Het internet is inmiddels zo verweven met ons dagelijks leven in Harderwijk en Hierden dat we er nauwelijks meer bij stilstaan. We regelen onze bankzaken via een app, bestellen boodschappen voor de volgende dag en boeken onze vakanties vanaf de bank.
De volgende artikelen willen ze graag deze week in de kratten voor het aanvullen van de voorraad artikelen van de Voedselbank. Graag willen ze de volgende artikelen: pak sap, blikje champignon ragout, vuilniszakken 60l, zuidvruchten en pakje koffiemelk.
De fracties van PvdA en GroenLinks zijn erg kritisch over de keuze van het College om Het Garnizoen aan te wijzen als Theaterlocatie. Hoewel de fracties blij zijn dat er eindelijk wordt geïnvesteerd in de kwaliteit van het theater, vragen ze zich af of er wel in de juiste locatie wordt geïnvesteerd.
In de raadzaal van het Huis van de Stad in Harderwijk vond woensdagochtend de regionale finale van de voorleeswedstrijd Read2Me! plaats. Elf brugklassers van vijf middelbare scholen – Groevenbeek Ermelo, Groevenbeek Putten, RSG Slingerbos, Nassau Veluwe en Nuborgh College Veluvine – lieten hier hun voorleestalent overtuigend zien.
Op woensdag 4 maart organiseert het CDA Harderwijk-Hierden een politiek café in Café de Liefde aan de Bruggestraat 5 in Harderwijk. Tijdens deze avond krijgen inwoners de kans om in een informele setting kennis te maken met de top 8 kandidaten voor de gemeenteraadsverkiezingen én met hen in gesprek te gaan over de toekomst van Harderwijk en Hierden.
Door Dana van Straten - Annerieke Kisjes, lijsttrekker en fractievoorzitter van de ChristenUnie, blikt terug op haar reizen naar noodgebieden en beseft – in aanloop naar de gemeenteraadsverkiezingen – wat écht belangrijk is voor het beleid in Harderwijk: “Er is in het leven meer nodig dan alleen een dak boven je hoofd en voldoende geld.”