Als organiserende partner kijkt de Bedrijvenkring Harderwijk met veel trots terug op een feestelijke avond vol netwerken, verbinden en ondernemerschap op de Veluwe. De mooie opkomst onderstreepte de kracht van ons netwerk – daar mogen we écht trots op zijn.
De avond werd geopend door Burgemeester Jeroen Joon van Harderwijk en vakkundig en prettig gepresenteerd door onze host Amarens Rijkmans, die met energie en scherpte het programma begeleidde

De gesprekken met onze gasten Dilan Yeşilgöz-Zegerius en Andries Knevel waren inhoudelijk sterk en inspirerend. In het bijzonder was het mooi om te zien hoe Dilan leuke, scherpe en inhoudelijke vragen kreeg vanuit het publiek, wat zorgde voor levendige interactie en waardevolle inzichten.

Een feestelijk hoogtepunt was de uitreiking van De Linnaeus onderscheidingsprijs. Joost Fraanje kondigde de prijs aan, waarna Ploeger Logistics zich de trotse en terechte winnaar mocht noemen van harte gefeliciteerd!

Foto Dimitri Steijlen
Dank aan onze werkgroep Joost Fraanje, Amarens Rijkmans, Marije van de Kamp, Elja Heijting, Valérie Bos, Henny Blokhuis en Reinald van Ommeren voor de prettige samenwerking. Samen laten we zien wat mogelijk is wanneer we verbinden.
Uitkijkend met veel enthousiasme naar de volgende editie van De Ontmoeting!