Stichting December Geluk start met de voorbereidingen

Hoewel december nog even op zich laat wachten, zijn de voorbereidingen bij Stichting December Geluk alweer in volle gang. De Stichting zet zich ieder jaar in om gezinnen die het financieel moeilijk hebben een warme & feestelijke decembermaand te bezorgen.

Achter de stichting staan Ruth, Linda & Lonneke, die zich samen met vele vrijwilligers ieder jaar inzetten om zoveel mogelijk gezinnen te ondersteunen

De behoefte groeit echter ieder jaar verder. Waar in 2024 nog 160 kinderen werden geholpen, steeg dit aantal in 2025 naar maar liefst 230 kinderen.

“Het laat zien hoe hard deze hulp nodig is,” vertelt de Stichting. “Tegelijkertijd merken we ook dat we afhankelijk zijn van donaties en sponsoren om iedereen te kunnen helpen.”

Door de enorme hoeveelheid aanvragen moest Stichting December Geluk vorig jaar zelfs noodgedwongen de inschrijvingen eerder sluiten. Zonder voldoende donateurs en ondersteuning wordt het steeds moeilijker om alle gezinnen te bereiken die hulp nodig hebben.

“Wij merken ieder jaar opnieuw hoeveel behoefte er is aan een klein lichtpuntje in december,” vertelt voorzitter Ruth Giele. “Juist daarom willen we zoveel mogelijk gezinnen bereiken én samenwerkingen aangaan met mensen die iets kunnen missen.”

Met liefde en aandacht worden goed gevulde cadeautassen samengesteld voor gezinnen die wel wat extra’s kunnen gebruiken tijdens de feestdagen. 

Voor de tassen is Stichting December Geluk dringend op zoek naar (financiële) donaties en leuke items voor kinderen. Denk hierbij aan grotere hoeveelheden kleurboeken, springtouwen, stoepkrijt, knutselspullen of snoepgoed.

De afgelopen twee jaar heeft December Geluk al veel donaties mogen ontvangen. Om ook dit jaar weer tassen te kunnen vullen roept de Stichting daarom nu al bedrijven, organisaties en particulieren op om mee te helpen. Dat kan door middel van sponsoring, donaties of producten.Ook het delen van het initiatief helpt om meer bewustwording te creëren.

De organisatie kijkt dit jaar hoopvol vooruit.
Vanaf 1 september openen de inschrijvingen opnieuw en gaat het team zich weer vol inzetten om zoveel mogelijk kinderen een fijne decembermaand te bezorgen.

“Het gaat niet alleen om de inhoud van de tassen,” aldus Stichting December Geluk. “Het gaat om aandacht, warmte en het gevoel dat niemand vergeten wordt.”

Wil je meer informatie ontvangen, gezinnen aanmelden, of doneren?
Neem gerust contact op met Stichting December Geluk via social media of e-mail:
@december_geluk, [email protected] of www.decembergeluk.nl

December geluk