Zaterdag 12 november zetten Sint en zijn pieten weer voet aan wal in Harderwijk. Het voorprogramma start om 11.00 uur aan de Boulevard (bij de Vischpoort). Rond 11.30 uur vaart de boot de haven binnen en wordt de Sint verwelkomd door burgemeester Harm-Jan van Schaik en Sem en Ivy (kindercollege).
Vanaf 12.30 uur vertrekken ze richting het oude Stadhuis op de Markt (12.45 uur). Op de Vischmarkt is er van alles te beleven in het Sinterklaasdorp.Burgemeester Harm-Jan van Schaik zal ze daar ontvangen en vanaf de Boulevard maken een tour naar de Markt
Kom op de fiets
Het is raadzaam om met de fiets naar de intocht te komen. Met de verwachte opkomst zijn parkeerplekken schaars. U kunt u fiets stallen in de extra fietsstallingen op de Driehoek naast ingang Dolfinarium, grasveld Scheepsingel naast stadhuis en langs de stadsmuur bij de Wijde Wellen.
Kijk voor meer informatie op de facebookpagina van Vrienden van Sinterklaas Harderwijk.
