Vacature administratief commercieel medewerker (32 uur)

Van den Berg Verzekeringen verzorgt al meer dan 50 jaar het complete verzekeringspakket voor haar particulieren en zakelijke relaties. Wij werken hoofdzakelijk regionaal vanuit ons kantoor in Hierden.

Ons team bestaat uit vier personen. Wij zijn op zoek naar een ADMINISTRATIEF COMMERCIEEL MEDEWERKER 32 uur per week

Deze veelzijdige functie biedt een breed scala aan werkzaamheden, waaronder: 
  • Administratieve polisverwerking
  • Bankverwerking
  • Maandcontrole
Wij zoeken iemand die past in het volgende profiel:
  • Oplossings- en klantgericht          
  • Goede communicatieve eigenschappen          
  • Accuraat
  • Sociaal
  • Assertief
Denk jij dat je goed in ons team past en wil je ons team komen versterken? Stuur dan je sollicitatiebrief en CV voor 1 december 2016 naar Van den Berg Verzekeringen, t.a.v. Herman van Ark, Zuiderzeestraatweg 135C, 3849 AC Hierden of mail naar [email protected]

Van den Berg Verzekeringen
Telefoon 0341-451360 

Van den Berg Verzekeringen Hierden

Adresgegevens

Zuiderzeestraatweg 135c
3849 AC Hierden

Telefoon

T. 0341-451360

Meer info