Uw zorgverzekering stelt u zelf samen

Kies uw basisverzekering. Al voor € 105,85 per maand bent u verzekerd. Maak een keuze uit één van onze basisverzekeringen Univé Zorg Select of Univé Zorg Vrij. U heeft de vrijheid om te kiezen uit losse modules zoals fysiotherapie en tandzorg óf uit ruime aanvullende pakketten.

Kies uw aanvullende verzekering

Wilt u zich verzekeren voor extra zorg? Dan kunt u uw basisverzekering bij Univé uitbreiden met diverse aanvullende pakketten.

Modulaire pakketten Unive

Kies uw aanvullende verzekering

In plaats van de modulaire pakketten en tandpakketten kunt u ook kiezen voor losse aanvullende modules en Totaalpakketten Zorg.

Aanvullende verzekering Unive
Alle premies zijn per maand

Waarom Univé?

Ledencollectief
Voor al onze leden die één of meerdere Univé schadeverzekeringen hebben afgesloten geldt ons Ledencollectief. Hoe meer schadeverzekeringen u bij Univé heeft, hoe hoger de korting op uw Univé Zorg Vrij polis. Meer informatie vindt u op
unive.nl/ledencollectief. De korting geldt niet op de Univé Zorg Select polis; dit is al de laagste Univé zorgpremie.

Mijn Univé Zorg
U kunt online uw gegevens inzien, wijzigingen doorgeven en vergoedingen controleren via mijnunivezorg.nl. Ook de facturen die de zorgverlener rechtstreeks heeft ingediend, waarmee u direct helpt de zorgkosten betaalbaar te houden. Ook kunt u hier en in de app zelf eenvoudig uw declaraties uploaden. Geen gedoe meer met formulieren.

Gespreid betalen eigen risico
Verwacht u uw eigen risico te moeten gebruiken en wilt u voorkomen dat u dit bedrag in één keer moet betalen? Dan heeft u bij Univé de keuze om het verplicht eigen risico in tien termijnen te betalen. Heeft u aan het eind van het jaar nog niet uw volledige eigen risico gebruikt? Dan ontvangt u dit bedrag in het eerste kwartaal van het volgende jaar automatisch terug. Kijk voor meer informatie op: unive.nl/gespreidbetalen.

Univé App
In de Univé App ziet u onder andere uw resterend eigen risico en kunt u eenvoudig online uw zorgnota’s declareren. De Univé App toont naast uw zorgverzekering ook uw andere verzekeringen bij Univé.

Premie berekenen en eenvoudig afsluiten
Bereken snel en eenvoudig uw premie via unive.nl/zorg en sluit daarna meteen af. Door het overzichtelijke aanbod aan verzekeringen kunt u eenvoudig uw eigen keuze maken. Langskomen kan ook. Loop binnen bij een Univé-winkel bij u in de buurt. Of bel 072 527 75 95 voor persoonlijk advies.

In een tijd waarin veel verandert, biedt Coöperatie Univé de zekerheid van elkaar helpen. We zijn dichtbij door onze ruim honderd winkels
en online via onder andere de Univé App. Al sinds 1794 helpen we risico's te voorkomen, schade te beperken en alleen te verzekeren
wat echt nodig is. Vanuit die doelen investeren we ook in lokale, maatschappelijke en sportieve initiatieven. Wij zijn Univé, wij zijn van
onze leden en wij zijn van elkaar helpen. Daar plukt ú de vruchten van. Lees er meer over op unive.nl.
 

Univé Dichtbij - Harderwijk

Adresgegevens

Verkeersweg 7
3842 LE Harderwijk

Telefoon

T. 088-1815000

Openingstijden

Ma 9.00 - 17.30 uur
Di 9.00 - 17.30 uur
Wo 9.00 - 17.30 uur
Do 9.00 - 17.30 uur
Vr 9.00 - 17.30 uur
Za Gesloten
Zo Gesloten
Meer info