Stad als Podium pakt uit met zomers spektakel in de binnenstad

De zomer staat voor de deur en bij Stad als Podium betekent dat maar één ding: het theater verhuist van de vertrouwde locaties naar de straten van Harderwijk. 

Want zodra de zon begint te schijnen, trekken we eropuit — en tijdens de Zomeravond Preuverie is Stad als Podium volop te vinden in de stad, met een programma vol verwondering, humor en verrassende ontmoetingen

Op donderdag 24 juli begint het feest met de Belgische kapper Dries, die met zijn motor en schaar klaarstaat voor een knipbeurt in ruil voor een goed verhaal. Zijn ‘Barberstories’ verbinden mensen met woorden en knipkunsten. Diezelfde avond ontmoet je misschien wel een buitenaards wezen: de Men Alien, met meerdere gezichten en een enorme nieuwsgierigheid naar het menselijk leven.

Een week later, op 31 juli, stap je in de Blizzard2000: een nostalgische skigondel waar midden in de zomer sneeuwvlokken dwarrelen. Intussen verkennen de Spacimen — wandelende, lerende robots — het stadsleven met grote ogen en digitale nieuwsgierigheid.

Op 7 augustus tarten de dansers van Bencha Theater de zwaartekracht in een poëtische luchtacrobatiekshow op de markt. En wie zijn hersens wil kraken, duikt 30 seconden lang de kleinste escape room ter wereld in voor een komische uitdaging.

Tot slot brengt 14 augustus magie en poëzie met de betoverende mini-theaters van Show Globe en de mysterieuze, woordeloze sketches van Saxophone Man van Teatro Pachuco.

Deze zomer is Harderwijk het podium — en jij speelt de hoofdrol.

Hou onze website, Facebook en Instagram in de gaten voor het laatste nieuws en nieuwe activiteiten van Stad als Podium.

Stichting Stad als Podium

Adresgegevens

Ceintuurbaan 2
3847 LG Harderwijk

Meer info