Op vrijdag 5 september ging de verkoop van 19 bouwkavels in Harderweide van start. Er was een goede opkomst bij het kijkmoment.
Een goed beeld van de plekBezoekers konden zo de locatie en de kavels met eigen ogen zien. Vanaf nu kunt u zich officieel voor een bouwkavel inschrijven.
Onder een stralende zon konden bezoekers rustig rondlopen. Ze bekeken de kavels die precies waren opgemeten en met paaltjes aangegeven. Medewerkers van Bart Jansen Makelaars en de gemeente waren aanwezig om informatie te geven en vragen te beantwoorden.
Inschrijven tot en met 26 september
Wilt u een eigen huis bouwen? Of een meergeneratiewoning, bijvoorbeeld een huis voor u en uw ouders samen? Dan kunt u zich nu inschrijven. Dit kan tot en met vrijdag 26 september. Alle informatie over de verkoop, de brochure en het inschrijfformulier kunt u downloaden via de websites van Funda of Bart Jansen Makelaars.
