Hierdens Mannenkoor zet drie jubilarissen in het zonnetje

Het bestuur van het Christelijk Hierdens Mannenkoor heeft afgelopen zaterdag, tijdens het jaarfeest, drie jubilarissen in het zonnetje gezet.

Bram Mostert zingt inmiddels 29 jaar bij het koor. Dit jubileum kon vanwege de coronatijd en persoonlijke omstandigheden nu pas worden uitgereikt

Ook Willem Beelen, die helaas niet aanwezig kon zijn, is al 43 jaar lid van ons koor. De derde jubilaris, Jaap Timmer, is 40 jaar lid van het Christelijk Hierdens Mannenkoor.

Alle jubilarissen hebben hun speldje ontvangen en een prachtige bos bloemen in herfstkleuren. De voorzitter, Jan Bonestroo, dankte hen voor hun jarenlange inzet en het plezier dat zij uitstralen tijdens het zingen bij ons mannenkoor.

Namens het bestuur en de leden feliciteren wij de drie jubilarissen van harte met dit mooie jubileum!

Jubilarissen Hierdens Mannenkoor