Dubbele winst voor basisschoolteams De Parel uit Hierden tijdens schoolvoetbal regiofinales in Ermelo

Gisteren vond op het voetbalveld van EFC in Ermelo een bijzonder sportmoment plaats: de regiofinales van het schoolvoetbal stonden op het programma. Basisschool de Parel uit Hierden was vertegenwoordigd met twee teams – een jongensteam en een meisjesteam – en beide zjin regiowinnaar geworden.

schoolvoetbaltoernooi 2025 basisschool de Parel Hierden

Een geweldige prestatie: beide teams zijn regiowinnaar geworden en mogen zich opmaken voor de volgende ronde

Zoals het er nu naar uitziet, wordt de districtsfinale gespeeld op woensdag in Gaanderen, al staat op de KNVB-website voorlopig nog 4 juni vermeld. Er is dus nog enige onduidelijkheid over de exacte datum.

Voor groep 8 is dit een prachtige afsluiting van hun basisschooltijd. Het is een echte sportieve klas, en zo’n overwinning maakt het schooljaar natuurlijk extra bijzonder!

Een prestatie om trots op te zijn – op naar de districtsfinales!

jongenselftal schoolvoetbal de Parel Hierden
Meisjeselftal schoolvoetbaltoernooi de Parel 2025