Auto vliegt in brand na botsing tegen boom: één dode en één zwaargewonde

Op de Uddelermeerweg in Ermelo is vrijdagavond rond 20.58 uur een persoon zwaargewond geraakt bij een ernstig ongeval. 

Een auto botste met hoge snelheid tegen een boom en vloog direct volledig in brand

De brandweer en ambulancediensten rukten groots uit; ook het Mobiel Medisch Team (MMT) kwam ter plaatse met de auto.

Bij aankomst troffen hulpdiensten één zwaargewonde persoon naast het voertuig aan. Deze persoon is met spoed naar het ziekenhuis vervoerd. In de loop van de avond werd duidelijk dat er één persoon is overleden bij het ongeval.

Volgens meerdere melders zou er mogelijk nog een tweede inzittende in de auto hebben gezeten. De politie geeft aan dat dit nog wordt onderzocht, omdat het voertuig volledig is uitgebrand en omstandigheden het onderzoek bemoeilijken. Het blijft daarom onzeker of er nog meer slachtoffers zijn.

De politie benadrukt dat de identiteit van de slachtoffers nog niet is vastgesteld. Daardoor zijn nabestaanden nog niet geïnformeerd. De politie vraagt daarom nadrukkelijk om geen speculaties of namen te delen, uit respect voor de betrokken families.

De Uddelermeerweg is langdurig afgesloten geweest voor hulpverlening en forensisch onderzoek naar de toedracht van het ongeval.

Auto in brand Uddel