Appeltaarten bakken voor het goede doel: actie door Morgen College en ISK

Op vrijdag 13 juni staken leerlingen van het Morgen College en ISK Harderwijk samen de handen uit de mouwen in de bakkerij van het Morgen College. Ze hebben maar liefst 100 appeltaarten gebakken voor het goede doel: Duchenne Heroes. Wat hopelijk een mooie opbrengst oplevert.

De volledige opbrengst gaat naar het Duchenne Heroes, een stichting die zich inzet voor jongens met de spierziekte Duchenne

Duchenne spierdystrofie is een zeldzame, ernstige spierziekte die vooral bij jongens voorkomt. Spieren breken langzaam af, en op jonge leeftijd hebben patiënten al een rolstoel nodig. Geld dat wordt opgehaald via acties zoals deze, helpt bij wetenschappelijk onderzoek en het verbeteren van de kwaliteit van leven.

Appeltaarten bakken