In vroegere tijden was het leven op een landgoed in de wintermaanden niet altijd prettig. Maar in de zomer was het altijd het feest. Waarom?
Dat vertelt de boswachter van Geldersch Landschap & Kasteelen op zondag 15 juli tijdens een wandeling over landgoed Staverden. Samen dwalen de deelnemers door de bossen en langs de beken. Eenmaal terug is de kasteeltuin op z'n mooist te zien. De zomerse bloemen bloeien hier nu voluit.
Start: 14:00 uur op de grote parkeerplaats van landgoed Staverden, gelegen aan de Uddelermeerweg te Staverden. Duur: ca. 2 uur. Deelname: € 5,00 p.p., kinderen 4 t/m 12 jaar € 2,50 p.p. Donateurs Geldersch Landschap & Kasteelen gratis op vertoon van een geldige donateurspas. Reserveren niet nodig. Informatie: www.glk.nl/evenementen, Cor Jansen, tel. 06 - 83 548 251 of Yvonne Verhoef, tel. 06 - 18 397 080.
Routebeschrijving: weg Apeldoorn-Harderwijk, afslag Leuvenum/Staverden (Garderenseweg). Daarna rechtsaf de Staverdenseweg op. Na kasteel Staverden rechtsaf de Uddelermeerweg op. Na ca. 200 m ligt rechts de parkeerplaats.