Drie Nederlandse jongens en de Franse slag; dat is ‘Alderliefste’. Dit theaterseizoen zullen zij NIET met een theatertour komen.
Nee. Gerard, Robert en Luc nemen flink gas terug en gaan afzonderlijk aan de slag met eigen projecten. Maar niet getreurd! Het trio reserveert hun gezamenlijke inspanningen voor een aantal exclusieve optredens. In Hierden spelen zij, samen met een vierde bandlid op de toetsen, een vrij concert met hun eigen lievelingsliedjes op een schitterende locatie, Kasteel de Essenburgh.
‘Alderliefste’ speelt voornamelijk Franstalige pop. Nummers als ‘Laat me/Vivre’ of ‘Une belle histoire’ zullen zeker niet ontbreken, naast uiteraard hun eigen werk uit ruim 22 jaar historie.
Deze voorstelling kunt u reserveren mét een Frans buffet na afloop van de voorstelling (excl. drankjes). Meer informatie
Met o.a.: Gerard-Jan Alderliefste, Luc de Bruin, Robert Kramers
Locatie: Kasteel de Essenburgh
Bestel Kaarten