Grote solo expo Jan-Albert Ernsten in de Mess
In de Mess, Oranjelaan 11a in Harderwijk is vanaf zaterdag 14 maart tot zondag 5 april, vier weekenden een bijzondere expositie te zien van Jan-Albert Ernsten. Bezoekers zijn welkom op zaterdag en zondag tussen 12.00 – 17.00 uur. Vrijdag 3 april is er een speciale avondopening van 19.30 tot 21.30 uur. Jan-Albert is alle dagen aanwezig.
| Datum: | 23 maart 2026 tot 5 april 2026 |
| Locatie: | MESS |
BOOT Harderwijk: Opening watersportseizoen zaterdag 28 maart 2026
Zaterdag 28 maart 2026 start het watersportseizoen in Harderwijk. Kom kijken, rondlopen en geiet van alles wat Harderwijk aan watersport te bieden heeft.
| Datum: | 28 maart 2026 |
| Tijd: | 10.00 tot 17.00 uur |
| Locatie: | Boulevard Harderwijk |
Ondernemende vrouwen dineren en verbinden bij Bites & Business Veluwse Vallei op 31 maart in Ermelo
Op dinsdag 31 maart organiseert het netwerk voor ondernemende vrouwen, Bites & Business Veluwse Vallei, een netwerkdiner bij Restaurant Peacock’s in Ermelo. Verwacht een avond vol goede gesprekken, nieuwe contacten en inspirerende ontmoetingen – allemaal in een ontspannen setting waar eten, praten en elkaar verder helpen centraal staan.
| Datum: | 31 maart 2026 |
| Tijd: | 19.00 uur |
| Locatie: | Restaurant Peacock's |
Paaszang met praisekoor Menorah aan de haven
Op zondagmiddag 5 april, eerste Paasdag, zal weer de traditionele Paaszang plaatsvinden aan de haven, georganiseerd door de gezamenlijke kerken via Geloven in Harderwijk.
| Datum: | 5 april 2026 |
| Tijd: | 14.30 tot 15.30 uur |
| Locatie: | Haven Harderwijk |
Caroline Moezelaar speelt VALENTINA, een ode aan de (niet-)moeder
Acteur en theatermaker Caroline Moezelaar brengt opnieuw haar indrukwekkende solo “VALENTINA, een ode aan de (niet-)moeder”. In deze voorstelling vertelt ze het verhaal van het meisje met moedertalent dat geen kind kreeg. Wat betekent het om geen moeder te zijn?
| Datum: | 9 april 2026 |
| Tijd: | 19:00 tot 23:00 uur |
| Locatie: | Green Theater |