
Scooter vliegt spontaan in brand bij een tankstation
28 september 2023Bij een Shell Station aan de Oranjelaan in Harderwijk is donderdagavond rond 18.10 uur een scooter spontaan beginnen te branden toen de bestuurder aan het tanken was.
Op alle locaties proberen wij de gast iedere dag in positieve zin te verrassen, hetzij door een leuke actie, een vriendelijke en correcte service, niet voor niks is onze slogan “service met een glimlach”Lees meer
Bij een Shell Station aan de Oranjelaan in Harderwijk is donderdagavond rond 18.10 uur een scooter spontaan beginnen te branden toen de bestuurder aan het tanken was.
Vanaf 1 oktober 2023 worden de sluittingstijden van Shell Oranjelaan en Shell Stadsdennen in Harderwijk aangepast.
Vanaf vrijdag 26 mei 2023 is de Shell Oranjelaan weer open en sluit op de gebruikelijke tijden. Zie hieronder de openingstijden.